Copyright 2017

Mission. Výborné pečené wrapy

Naše wrapy jsou opravdovým hitem
na celém světě.

To vše díky jejich jedinečné receptuře. Neobvykle hladké těsto, čerstvost, jemnost, kouzelná vůně pečeného chleba a opravdová chuť pečiva jsou vlastnosti, díky kterým si wrapy zamilovali labužníci na celém světě!

Výroba

Kvalita a bezpečnost jsou pro nás prioritou, proto o naše produkty pečujeme v každé fázi výroby. Díky speciálním programům pečlivě kontrolujeme suroviny a přísady využívané na pečení wrapů. Na jejich kvalitu dohlíží unikátní kontrolní systém. To vše proto, abychom vám mohli nabídnout zdravé a chutné wrapy, které se osvědčí v každém receptu!

Naše filozofie

Mission Wraps je rodinná firma, která vznikla v roce 1948. Je součástí skupiny Gruma. Naším posláním je dodávat chuť a vůni do kuchyní našich zákazníků na celém světě. Již více než 60 let zlepšujeme recepturu našich wrapů. Díky tomu jsou dokonalé pro celou rodinu a pro každou příležitost. V naší firmě jsou nejdůležitější lidé, a proto naše výrobky vytváříme pro vás a doufáme, že se naše úsilí a obětavost promítnou do chuti, kterou ucítíte na jazyku.

Pro každou příležitost

S Mission Wraps bude každý den plný inspirace a báječných překvapení. Máte chuť na dobré a zdravé jídlo? Sáhněte po Mission Wraps! Je to ideální volba pro všechny, kteří ocení dobrou chuť a záleží jim na správné výživě. Naše wrapy můžete spojovat se svými oblíbenými přísadami a jíst je vždy a všude!

Tajemstvím našich wrapů je čerstvé, voňavé, měkké a jemné těsto. Vyrábíme ho výhradně z prvotřídních surovin, pečlivě ho pečeme a balíme. Unikátní receptura Fresh & Soft a jedinečný systém balení, které používáme, jsou zárukou toho, že wrapy zůstanou dlouho čerstvé a vy si můžete vychutnávat jejich neopakovatelnou chuť donekonečna!

Naše wrapy

Mission Wraps
jsou dostupné v mnoha variantách.

Nabízíme klasické wrapy Original, vícezrnné Multigrain a Spelt & Oat, přírodní s nulovým obsahem umělých konzervantů a aromatické bylinné Mediterranean Herbs. Každá chuť je výjimečná a díky ní se obyčejné jídlo stává výjimečnou hostinou! Ochutnejte a vyberte si svůj oblíbený!

Přihlásit
nebo

Pokud ještě nemáte svůj účetZaregistrujte se!

Rozdělte se s přáteli

Informujte je o našich receptech

Rozdělte se s přáteli

Informujte je o našich receptech
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now